YOUR HEADING TEXT
prodej - distribuce - servis  KOBOK v ČR -  Profikrby s.r.o.  Blansko, Smetanova 14. obchod@profikrby.cz  tel. 516 410 252
Kamnářské šamotové tvarovky „AK“ - tradiční a současně moderní kamnářská technologie pro akumulační stavby kamen a krbů, jako stavební, konstrukční i samonosný prvek s možností použití na vyzdívky. Aku tvarovky se vyznačují odolností vůči tepelným šokům, vysokou variabilitou a dobrou opracovatelností.
AK - TVAROVKY - OBLOUKY akumulační, omítací tvarovky pro sálavé krby
Obloukové tvarovky lze využít pro realizaci kruhových staveb (4 kusy do kruhu). Při kombinaci s ostatními tvary lze realizovat atypické a originální obestavby, nebo akumulační topné stěny. Kruhové tvary jsou optimání pro přenos tepla sáláním. Samostatně stojící stavby se ohřívají a sálájí rovnoměrně celým povrchem.
Stavební prvek pro řešení kruhových, nebo obloukových obestaveb. Lze s ní vytvořit i různě členité lomené a radiusové stavby.  Při realizaji dbejte na převazování jednotlivých šárů. Obloukové prvky dávají velký prostor  Vaší kreativitě při návrhu obestaveb krbových a kamnových vložek vložek, stavěných kamen a krbů.
Oblouková tvarovka je určena k rotačním vyzdívkám, speciálně je určena pro kamnové vložky ROTO 450. Lze s ní vytvořit i různě členité obloukové obestavby. Oblouk je navržen pro stavbu kruhu ze čtyř kusů. Při realizaji kruhů dbejte na převazování jednotlivých šárů.
Oblouková tvarovka pro realizaci atypických obestaveb a kruhových akumulačních stěn. Všechny obloukové tvarovky lze vzájemně kombinovat pro atypické obestavby ve tvaru elips a obloukových křivek.
Akumulační Krby - AK tvarovky optimalizované pro akumulační krby
Desky s velkým radiusem zjednodušují realizace atypických teplosměnných ploch obestaveb. Používají se pro stavby krbů s obloukovými krbovými vložkami.
Všechny obloukové tvarovky lze vzájemně  kombinovat při atypických obestavbách. Kruhy a oblouky působí v prostoru přirozeně a zvyšují ergonomii bydlení.
Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Chopok Kompakt - moderní krbové vložky se sníženým výkonem Chopok Standard - od 7kW Krbove vložky s výsuvem Oboustranne pruhledove vložky Krbové vložky-třistranné Krbové vložky obloukové - mýto Krbové vložky prizma - ďumbier Krbové vložky bystrá - na výšku Rohové krbové vložky Rohové krbové vložky s výsuvem Rohové krbové vložky s výměnikem Krbové vložky KPL - dlouhé hoření Krbové vložky ROTO Krbové vložky se zadním přikládáním Zadni prikladani s vymenikem Regulace-spalovani-kobok Krbové vložky s výměníkem Infotherma 2015 -  19. - 22. ledna Krbové vložky KOBOK KOMPAKT optimalizované pro sálavé a akumulační krby Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Design kobok Design kobok - fotky Zadni prikladani Super-isol Akumulační a sálavé krby Regulace-spalovani-kobok Ceniky Kontakty