YOUR HEADING TEXT
prodej - distribuce - servis  KOBOK v ČR -  Profikrby s.r.o.  Blansko, Smetanova 14. obchod@profikrby.cz  tel. 516 410 252
Kamnářské šamotové tvarovky „AK“ - tradiční a současně moderní kamnářská technologie pro akumulační stavby kamen a krbů, jako stavební, konstrukční i samonosný prvek s možností použití na vyzdívky. Aku tvarovky se vyznačují odolností vůči tepelným šokům, vysokou variabilitou a dobrou opracovatelností.
AK - TVAROVKY - omítky akumulační, omítací tvarovky pro sálavé krby
AK-OM-1 -  Kamnářská omítka bílá - vrchní
Kamnářská omítka s maximálním zrnem 3 mm je minerální směs určená pro hrubou i finální povrchovou úpravu kamen, krbů, grilů, pizzerií a dalších tepelně namáhaných staveb. Technické vlastnosti a použití  je shodné s maltou AK-OM-1. Hrubější zrnitost vytváří velmi zajímavý povrch.
Krbové vložky KOBOK KOMPAKT optimalizované pro sálavé a akumulační krby
Kamnářská omítka se zrnem do 1 mm, určená pro finální povrchovou úpravu kamen, krbů, grilů, pizzérií a dalších tepelně namáhaných staveb. Vyznačuje se především stálou, jasně bílou barvou a výbornou přilnavostí prakticky ke všem savým i méně savým keramickým materiálům.
AK-OM-3 -  Kamnářská omítka hrubá
AK-MAL-EL -  Kamnářská lepící elementovací malta
Kamnářská lepící malta je určena pro sezdívání a lepení žáruvzdorných materiálů (šamot, keramika atd.) do teplot 1000°C. Připravuje se vždy jen takové množství, které jste schopni zpracovat do 10 min. Malta se nanáší na tuhý podklad zbavený prachu a nečistot, při teplotě od +5 do +25 C.
AK-S-MAL -  lepící  žáruodolná malta
Lepící kamnářská malta S-MAL je určena na spojování šamotu a dalších porézních materiálů. Malta se dodává ve formě plastického tmelu. Snadno se nanáší a rychle schne, tedy umožňuje stavět bez čekání na vytvrzení.
AK-PERLINKA - Kamnářská perlinka 3,5x3,8 do 500°C
Kamnářská perlinka je určena pro široké využití při realizacích staveb krbových a kamnových vložek. Vzhledem ke své klasifikační teplotě a odolnosti vůči agresivnímu chování speciálních kamnářských omítek je předurčena obzvláště pro akumulační stavby, které jsou tepelně namáhané.
AK-HURDISKA - Hurdiska 1000x250xx40  -  8kg
1000
2 5 0
40
Hurdiskové desky z cihlářské hlíny lze využit při realizacích staveb krbových vložek. Jsou vhodné pro dále specifikované použití: speciálně pro zakrytí kamen, lavice, větrací otvory a obezdívky. Rozměrové úpravy se provádí úhlovou bruskou osazenou kotoučem na kámen a beton.
Nahoru Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Chopok Kompakt - moderní krbové vložky se sníženým výkonem Chopok Standard - od 7kW Krbove vložky s výsuvem Oboustranne pruhledove vložky Krbové vložky-třistranné Krbové vložky obloukové - mýto Krbové vložky prizma - ďumbier Krbové vložky bystrá - na výšku Rohové krbové vložky Rohové krbové vložky s výsuvem Rohové krbové vložky s výměnikem Krbové vložky KPL - dlouhé hoření Krbové vložky ROTO Krbové vložky se zadním přikládáním Zadni prikladani s vymenikem Regulace-spalovani-kobok Krbové vložky s výměníkem Infotherma 2015 -  19. - 22. ledna Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Design kobok Design kobok - fotky Zadni prikladani Super-isol Akumulační a sálavé krby Regulace-spalovani-kobok Ceniky Kontakty