YOUR HEADING TEXT
prodej - distribuce - servis  KOBOK v ČR -  Profikrby s.r.o.  Blansko, Smetanova 14. obchod@profikrby.cz  tel. 516 410 252
Možnost dvojitého zasklení dveří, zlepšuje hoření, zvyšuje bezpečnost, usměrňuje předávání tepla do sálavých obestaveb :
Lišty zajišťují sklo v rámu, a zajišťují vynikající a rovnoměrný oplach předehřátým vzduchem.
Rošty ze žárobetonu, nebo ze šedé litiny:
Průchod spalin dvojitým deflektorem. Deflektor zrychluje tok spalin a snižuje emise spalin optimalizovaným turbulentním dohořením.: Zajišťuje směrováníspalin na teplosměrné plochy krbové vložky.
U krbových vložek Kobok máte možnost rozšíření o venkovní popelník pro nepřetržité hoření. Vysunutí popelníku je možné nastavit podle tloušťky obestavby před krbem. Venkovní popelník je možné otevřít pro akceleraci rozhoření v nepříznivých topných obdobích. U krbových vložek se zadním přikládáním doporučujeme popelník na přikládací straně.
Snížené provedení pro portálové a snížené obestavby krbů, umožňuje například stavbu klasického krbu s prostorem na dřevo pod krbem.
Zazdívací designové ráky krbových vložek Kobok - vyráběné na zakázku

Ocelové a nerezové zazdívací rámy Kobok:

Krbové vložky KOBOK KOMPAKT optimalizované pro sálavé a akumulační krby Vyjímatelný vnitřní popelník krbových vložek KOBOK - dimenzovaný na 3 až 4 dny topení

STANDARDNÍ - VNITŘNÍ POPELNÍK KOBOK

Instalovaný vnitřní popelník krbových vložek KOBOK - umístění pod roštem
Umožňuje vybírání popelu po 3 až 4 dnech topení. Nachází se pod roštem krbových vložek. Při roztápění, nebo po delší době mezi přikládáním je vhodné prohrábnutí roštu a přivedení vzduchu přes popelník pro hoření.

SNÍŽENÉ KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ krbových vložek Kobok

Snížené provedení krbových vložek Kobok - pro portálové krby Klička RP2 KOBOK - nerezová otvírací klika dveří krbových vložek - s dorazem otvírání

Nerezová otvírací klička Kobok - RP2

VENKOVNÍ POPELNÍK KOBOK

UCHYCENÍ SKEL V NEREZOVÝCH LIŠTÁCH

DVOJITÉ ZASKLENÍ DVEŘÍ

VYZDÍVKA ZE ŽÁROBETONU - teplovodní vložky, stáložárné krbové vložky KPL

VYZDÍVKY TOPENIŠŤ

Vyzdívky topenšť s nezaměnitelným designem KOBOK, s dlouhou životností.
Dutá odvětrávaná páka otvírání - lesklý povrch - i během topení zůstává na teplotě, kdy je možné otvírat rukou. Klička je vyhnutá, a tedy je možné tyto krbové vložky použít i vpřípadech, že jsou zapuštěné do obestavby.

Seznamte se s designem KOBOK - 2014/2015

DVOJITÝ DEFLEKTOR KOBOK

Bohatě dimenzované žebrování KOBOK

Žebrování a výztuhy se významně podílí na předávání tepla, zvyšuje tuhost krbové vložky a zmenšuje deformace. Násobí životnost celé konstrukce při nepřetržitém provozu. Tuhost krbových vložek Kobok je umožňuje zastavovat do akumulačních obestaveb krbů. Velké teplosměrné plochy krbových vložek kobok akcelerují rychlost natápění akumulačních obestaveb.
RP1
RP2
VÝSUVY
DRUHY otvírání dveří KOBOK

Spalinové výměníky KOBOK

Z každého tepeniště KOBOK napojeného na dobrý komín lze získat něco navíc. Akumulační obestavbou a topením na jmenovitý výkon dosáhneme použitím dalšího spalinového výměníku optimální účinnosti sestavy topidla a můžeme výrazně snížit spotřebu dřeva.
Spalinové výměníky KOBOK

NPSV - nezávislý přívod vzduchu pro spalování - KOBOK

Regulace spalování KOBOK - režim roztápění a režim hoření - jedním ovládacím prvkem.
Vše ovládáte/řídíte jedním prvkem.
Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Chopok Kompakt - moderní krbové vložky se sníženým výkonem Chopok Standard - od 7kW Krbove vložky s výsuvem Oboustranne pruhledove vložky Krbové vložky-třistranné Krbové vložky obloukové - mýto Krbové vložky prizma - ďumbier Krbové vložky bystrá - na výšku Rohové krbové vložky Rohové krbové vložky s výsuvem Rohové krbové vložky s výměnikem Krbové vložky KPL - dlouhé hoření Krbové vložky ROTO Krbové vložky se zadním přikládáním Zadni prikladani s vymenikem Regulace-spalovani-kobok Krbové vložky s výměníkem Infotherma 2015 -  19. - 22. ledna Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Design kobok Design kobok - fotky Zadni prikladani Super-isol Akumulační a sálavé krby Regulace-spalovani-kobok Ceniky Kontakty
Firma Kobok již dva roky používá ekologický samovypalovací lak senotherm® UHT HYDRO. Je to systém ekologického laku bez ředidel, který se vytvrzuje při běžné teplotě. Kobok, jako první z předních výrobců krbových a kamnových vložek zvládla dodávat zákazníkům výrobky, které neobtěžují zákazníka kouřem a zápachem při vypalování. Ani při prvním zatopení nebudete obtěžovat zákazníka dýmem, a nebezpečnými ředidlovými karcinogeny. Největší význam má použití tohoto laku u teplovzdušných systémů, kde nemusíte vypalovat vložku mimo vzduchový systém, který kouřem můžete znehodnotit. Krbové vložky Kobok s ekologickým lakem, Vám přináší významnou uvádění topných systémů do provozu a splňují nejmodernější požadavky dnešní doby na ochranu životního prostředí a zákazníka.
Krbové vložky Kobok - Váš bezpečný oheň Design kobok