YOUR HEADING TEXT
prodej - distribuce - servis  KOBOK v ČR -  Profikrby s.r.o.  Blansko, Smetanova 14. obchod@profikrby.cz  tel. 516 410 252
Krbové vložky s výsuvem Krbové vložky s výsuvem dvěří - praktická varianta otvírání a přikládání do krbu - doporučujeme u rozměrů vložek nad 900 mm šířky.
Krbové vložky Kobok s výsuvem se vyznačují bezproblémovým chodem  a tradičním designem. Výsuvné dveře zajíždí do kazety, tedy nemůže dojít k vykouření z ohniště do obestavby. Pro čištění dveří je možné je otevřít do boku.
Krbová vložka CHOPOK s výsuvem dveří v katalogu
Krbová vložka CHOPOK Oboustranný s výsuvem dveří v katalogu - krbové vložky od šířky 1070 se vyrábí s oboustranným výsuvem dveří.
Krbová vložka CHOPOK Oboustranný s výsuvem dveří ¨- se zadním přikládáním - zadní plné dveře. Tyt vložky se používají pro přikládání z technické místnosti, chodby a podobně.
Krbové vložky rohové CHOPOK R90 S VD s výsuvem dveří
Krbová vložka BYSTRÁ s výsuvem dveří  - provedení dveří na výšku
Krbové vložky rohové CHOPOK R90 S450 VD s výsuvem dveří - varianta s rovnostrannými dveřmi
Krbové vložky KOBOK s výsuvem pro teplovzdušné krby Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Chopok Kompakt - moderní krbové vložky se sníženým výkonem Chopok Standard - od 7kW Krbove vložky s výsuvem Oboustranne pruhledove vložky Krbové vložky-třistranné Krbové vložky obloukové - mýto Krbové vložky prizma - ďumbier Krbové vložky bystrá - na výšku Rohové krbové vložky Rohové krbové vložky s výsuvem Rohové krbové vložky s výměnikem Krbové vložky KPL - dlouhé hoření Krbové vložky ROTO Krbové vložky se zadním přikládáním Zadni prikladani s vymenikem Regulace-spalovani-kobok Krbové vložky s výměníkem Infotherma 2015 -  19. - 22. ledna Krbové vložky KOBOK KOMPAKT optimalizované pro sálavé a akumulační krby Hlavní strana kobok.cz - profikrby.cz Design kobok Design kobok - fotky Zadni prikladani Super-isol Akumulační a sálavé krby Regulace-spalovani-kobok Ceniky Kontakty Krbove vložky s výsuvem